Set of JRX4 17x8,5 ET35 6x114,3 Matt Black w/ Machined Lip
Kód: SET-JR-555Detailní popis produktu
Set contains 4x JRX4 17x8,5 ET35 6x114,3 Matt Black w/ Machined LipThe wheels have tire mounting marks and don't have matching center caps.
Ready to be dispatched immediately.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 17" |
|---|---|
| EAN: | 5906871157483 |
| Velikost: | 17" |
| Rozteč: | 6x114.3 |
| CB: | 67.1 |
| ET: | 35 |
| Šířka: | 8,5" |
| Barva: | černé |
| Model: | Complete Sets |
| Povrchová úprava: | Machined Lip |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář


