Set of JR38 21x9,5 ET35 + 21x10,5 ET35 5x112 Silver Machined
Kód: SET-JR-346Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 21" |
|---|---|
| EAN: | 5906871105514 |
| Velikost: | 21" |
| Rozteč: | 5x112 |
| Rozměr: | 21x9 |
| CB: | 74.1 |
| Šířka: | 10,5";9,5" |
| Barva: | stříbrné |
| Model: | Complete Sets |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


