Alu kola Japan Racing JR33 20x9 ET40-48 5H BLANK Hyper Gray
Kód: JR3320905X4074HG_5X114.3_40 JR3320905X4074HG_5X114.3_45 JR3320905X4074HG_5X114.3_41 JR3320905X4074HG_5X114.3_42 JR3320905X4074HG_5X114.3_43 JR3320905X4074HG_5X114.3_44 JR3320905X4074HG_5X114.3_46 JR3320905X4074HG_5X114.3_47 JR3320905X4074HG_5X114.3_48 JR3320905X4074HG_5X120_40 JR3320905X4074HG_5X120_45 JR3320905X4074HG_5X120_41 JR3320905X4074HG_5X120_42 JR3320905X4074HG_5X120_43 JR3320905X4074HG_5X120_44 JR3320905X4074HG_5X120_46 JR3320905X4074HG_5X120_47 JR3320905X4074HG_5X120_48 JR3320905X4074HG_5X112_40 JR3320905X4074HG_5X112_45 JR3320905X4074HG_5X112_41 JR3320905X4074HG_5X112_42 JR3320905X4074HG_5X112_43 JR3320905X4074HG_5X112_44 JR3320905X4074HG_5X112_46 JR3320905X4074HG_5X112_47 JR3320905X4074HG_5X112_48 JR3320905X4074HG_5X108_40 JR3320905X4074HG_5X108_45 JR3320905X4074HG_5X108_41 JR3320905X4074HG_5X108_42 JR3320905X4074HG_5X108_43 JR3320905X4074HG_5X108_44 JR3320905X4074HG_5X108_46 JR3320905X4074HG_5X108_47 JR3320905X4074HG_5X108_48 JR3320905X4074HG_5X110_40 JR3320905X4074HG_5X110_45 JR3320905X4074HG_5X110_41 JR3320905X4074HG_5X110_42 JR3320905X4074HG_5X110_43 JR3320905X4074HG_5X110_44 JR3320905X4074HG_5X110_46 JR3320905X4074HG_5X110_47 JR3320905X4074HG_5X110_48 JR3320905X4074HG_5X115_40 JR3320905X4074HG_5X115_45 JR3320905X4074HG_5X115_41 JR3320905X4074HG_5X115_42 JR3320905X4074HG_5X115_43 JR3320905X4074HG_5X115_44 JR3320905X4074HG_5X115_46 JR3320905X4074HG_5X115_47 JR3320905X4074HG_5X115_48 JR3320905X4074HG_5X118_40 JR3320905X4074HG_5X118_45 JR3320905X4074HG_5X118_41 JR3320905X4074HG_5X118_42 JR3320905X4074HG_5X118_43 JR3320905X4074HG_5X118_44 JR3320905X4074HG_5X118_46 JR3320905X4074HG_5X118_47 JR3320905X4074HG_5X118_48 JR3320905X4074HG_5X127_40 JR3320905X4074HG_5X127_45 JR3320905X4074HG_5X127_41 JR3320905X4074HG_5X127_42 JR3320905X4074HG_5X127_43 JR3320905X4074HG_5X127_44 JR3320905X4074HG_5X127_46 JR3320905X4074HG_5X127_47 JR3320905X4074HG_5X127_48 JR3320905X4074HG_5X130_40 JR3320905X4074HG_5X130_45 JR3320905X4074HG_5X130_41 JR3320905X4074HG_5X130_42 JR3320905X4074HG_5X130_43 JR3320905X4074HG_5X130_44 JR3320905X4074HG_5X130_46 JR3320905X4074HG_5X130_47 JR3320905X4074HG_5X130_48 JR3320905X4074HG_5X120.6_40 JR3320905X4074HG_5X120.6_45 JR3320905X4074HG_5X120.6_41 JR3320905X4074HG_5X120.6_42 JR3320905X4074HG_5X120.6_43 JR3320905X4074HG_5X120.6_44 JR3320905X4074HG_5X120.6_46 JR3320905X4074HG_5X120.6_47 JR3320905X4074HG_5X120.6_48 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Velikost: | 20" |
| Rozteč: | 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x115, 5x118, 5x120, 5x120.6, 5x127, 5x130 |
| Rozměr: | 20x9 |
| CB: | 74.1 |
| ET: | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Šířka: | 9" |
| Barva: | šedé |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR33 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


