Alu kola Japan Racing JR32 18x10,5 ET22 5H BLANK Custom Finish
Kód: JR3218105X2272CF_5X114.3_22 JR3218105X2272CF_5X120_22 JR3218105X2272CF_5X112_22 JR3218105X2272CF_5X100_22 JR3218105X2272CF_5X105_22 JR3218105X2272CF_5X108_22 JR3218105X2272CF_5X110_22 JR3218105X2272CF_5X115_22 JR3218105X2272CF_5X118_22 Zvolte variantuDetailní popis produktu
This product photo doesn't show real product color. This wheel is covered only with primer paint layer. You can choose desired finish from our alternative color palette while ordering. All available colors you can see at www.jr-wheels.com/finishingDoplňkové parametry
| Kategorie: | 18" |
|---|---|
| EAN: | 5902211976486 |
| Velikost: | 18" |
| Rozteč: | 5x100, 5x105, 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x115, 5x118, 5x120 |
| Rozměr: | 18x10,5 |
| CB: | 72.6 |
| ET: | 22 |
| Šířka: | 10,5" |
| Barva: | Zakázkové lakování |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR32 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


