Alu kola Japan Racing JR21 18x9,5 ET30-40 4H BLANK Hyper Black
Kód: JR2118954X3074HB_4X100_30 JR2118954X3074HB_4X100_35 JR2118954X3074HB_4X100_31 JR2118954X3074HB_4X100_32 JR2118954X3074HB_4X100_33 JR2118954X3074HB_4X100_34 JR2118954X3074HB_4X100_40 JR2118954X3074HB_4X100_36 JR2118954X3074HB_4X100_37 JR2118954X3074HB_4X100_38 JR2118954X3074HB_4X100_39 JR2118954X3074HB_4X108_30 JR2118954X3074HB_4X108_35 JR2118954X3074HB_4X108_31 JR2118954X3074HB_4X108_32 JR2118954X3074HB_4X108_33 JR2118954X3074HB_4X108_34 JR2118954X3074HB_4X108_40 JR2118954X3074HB_4X108_36 JR2118954X3074HB_4X108_37 JR2118954X3074HB_4X108_38 JR2118954X3074HB_4X108_39 JR2118954X3074HB_4X110_30 JR2118954X3074HB_4X110_35 JR2118954X3074HB_4X110_31 JR2118954X3074HB_4X110_32 JR2118954X3074HB_4X110_33 JR2118954X3074HB_4X110_34 JR2118954X3074HB_4X110_40 JR2118954X3074HB_4X110_36 JR2118954X3074HB_4X110_37 JR2118954X3074HB_4X110_38 JR2118954X3074HB_4X110_39 JR2118954X3074HB_4X114.3_30 JR2118954X3074HB_4X114.3_35 JR2118954X3074HB_4X114.3_31 JR2118954X3074HB_4X114.3_32 JR2118954X3074HB_4X114.3_33 JR2118954X3074HB_4X114.3_34 JR2118954X3074HB_4X114.3_40 JR2118954X3074HB_4X114.3_36 JR2118954X3074HB_4X114.3_37 JR2118954X3074HB_4X114.3_38 JR2118954X3074HB_4X114.3_39 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 18" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Velikost: | 18" |
| Rozteč: | 4x100, 4x108, 4x110, 4x114.3 |
| Rozměr: | 18x9,5 |
| CB: | 74.1 |
| ET: | 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
| Šířka: | 9,5" |
| Barva: | černé |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR21 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


