Alu kola Japan Racing JR18 18x7,5 ET35-42 Blank 5H Black Machined
Kód: JR1818755X3574GBM_5X114.3_35 JR1818755X3574GBM_5X114.3_40 JR1818755X3574GBM_5X114.3_36 JR1818755X3574GBM_5X114.3_37 JR1818755X3574GBM_5X114.3_38 JR1818755X3574GBM_5X114.3_39 JR1818755X3574GBM_5X114.3_41 JR1818755X3574GBM_5X114.3_42 JR1818755X3574GBM_5X120_35 JR1818755X3574GBM_5X120_40 JR1818755X3574GBM_5X120_36 JR1818755X3574GBM_5X120_37 JR1818755X3574GBM_5X120_38 JR1818755X3574GBM_5X120_39 JR1818755X3574GBM_5X120_41 JR1818755X3574GBM_5X120_42 JR1818755X3574GBM_5X112_35 JR1818755X3574GBM_5X112_40 JR1818755X3574GBM_5X112_36 JR1818755X3574GBM_5X112_37 JR1818755X3574GBM_5X112_38 JR1818755X3574GBM_5X112_39 JR1818755X3574GBM_5X112_41 JR1818755X3574GBM_5X112_42 JR1818755X3574GBM_5X100_35 JR1818755X3574GBM_5X100_40 JR1818755X3574GBM_5X100_36 JR1818755X3574GBM_5X100_37 JR1818755X3574GBM_5X100_38 JR1818755X3574GBM_5X100_39 JR1818755X3574GBM_5X100_41 JR1818755X3574GBM_5X100_42 JR1818755X3574GBM_5X105_35 JR1818755X3574GBM_5X105_40 JR1818755X3574GBM_5X105_36 JR1818755X3574GBM_5X105_37 JR1818755X3574GBM_5X105_38 JR1818755X3574GBM_5X105_39 JR1818755X3574GBM_5X105_41 JR1818755X3574GBM_5X105_42 JR1818755X3574GBM_5X108_35 JR1818755X3574GBM_5X108_40 JR1818755X3574GBM_5X108_36 JR1818755X3574GBM_5X108_37 JR1818755X3574GBM_5X108_38 JR1818755X3574GBM_5X108_39 JR1818755X3574GBM_5X108_41 JR1818755X3574GBM_5X108_42 JR1818755X3574GBM_5X110_35 JR1818755X3574GBM_5X110_40 JR1818755X3574GBM_5X110_36 JR1818755X3574GBM_5X110_37 JR1818755X3574GBM_5X110_38 JR1818755X3574GBM_5X110_39 JR1818755X3574GBM_5X110_41 JR1818755X3574GBM_5X110_42 JR1818755X3574GBM_5X115_35 JR1818755X3574GBM_5X115_40 JR1818755X3574GBM_5X115_36 JR1818755X3574GBM_5X115_37 JR1818755X3574GBM_5X115_38 JR1818755X3574GBM_5X115_39 JR1818755X3574GBM_5X115_41 JR1818755X3574GBM_5X115_42 JR1818755X3574GBM_5X118_35 JR1818755X3574GBM_5X118_40 JR1818755X3574GBM_5X118_36 JR1818755X3574GBM_5X118_37 JR1818755X3574GBM_5X118_38 JR1818755X3574GBM_5X118_39 JR1818755X3574GBM_5X118_41 JR1818755X3574GBM_5X118_42 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 18" |
|---|---|
| EAN: | 5902211913153 |
| Velikost: | 18" |
| Rozteč: | 5x100, 5x105, 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x115, 5x118, 5x120 |
| Rozměr: | 18x7,5 |
| CB: | 74.1 |
| ET: | 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Šířka: | 7,5" |
| Barva: | černé |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR18 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


