Alu kola Japan Racing JR12 18x9 ET25-27 BLANK Hyper Silver
Kód: JR121890XX2574HS_5X114.3_25 JR121890XX2574HS_5X114.3_26 JR121890XX2574HS_5X114.3_27 JR121890XX2574HS_5X120_25 JR121890XX2574HS_5X120_26 JR121890XX2574HS_5X120_27 JR121890XX2574HS_5X112_25 JR121890XX2574HS_5X112_26 JR121890XX2574HS_5X112_27 JR121890XX2574HS_5X100_25 JR121890XX2574HS_5X100_26 JR121890XX2574HS_5X100_27 JR121890XX2574HS_5X105_25 JR121890XX2574HS_5X105_26 JR121890XX2574HS_5X105_27 JR121890XX2574HS_5X108_25 JR121890XX2574HS_5X108_26 JR121890XX2574HS_5X108_27 JR121890XX2574HS_5X110_25 JR121890XX2574HS_5X110_26 JR121890XX2574HS_5X110_27 JR121890XX2574HS_5X115_25 JR121890XX2574HS_5X115_26 JR121890XX2574HS_5X115_27 JR121890XX2574HS_5X118_25 JR121890XX2574HS_5X118_26 JR121890XX2574HS_5X118_27 JR121890XX2574HS_4X100_25 JR121890XX2574HS_4X100_26 JR121890XX2574HS_4X100_27 JR121890XX2574HS_3X112_25 JR121890XX2574HS_3X112_26 JR121890XX2574HS_3X112_27 JR121890XX2574HS_4X108_25 JR121890XX2574HS_4X108_26 JR121890XX2574HS_4X108_27 JR121890XX2574HS_4X110_25 JR121890XX2574HS_4X110_26 JR121890XX2574HS_4X110_27 JR121890XX2574HS_4X114.3_25 JR121890XX2574HS_4X114.3_26 JR121890XX2574HS_4X114.3_27 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 18" |
|---|---|
| EAN: | 5902211912590 |
| Velikost: | 18" |
| Rozteč: | 3x112, 4x100, 4x108, 4x110, 4x114.3, 5x100, 5x105, 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x115, 5x118, 5x120 |
| Rozměr: | 18x9 |
| CB: | 74.1 |
| ET: | 25, 26, 27 |
| Šířka: | 9" |
| Barva: | stříbrné |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


