Alu kola Japan Racing JR12 16x8 ET20-22 BLANK Hyper Silver
Kód: JR121680XX2073HS_5X114.3_20 JR121680XX2073HS_5X114.3_21 JR121680XX2073HS_5X114.3_22 JR121680XX2073HS_5X120_20 JR121680XX2073HS_5X120_21 JR121680XX2073HS_5X120_22 JR121680XX2073HS_5X112_20 JR121680XX2073HS_5X112_21 JR121680XX2073HS_5X112_22 JR121680XX2073HS_5X100_20 JR121680XX2073HS_5X100_21 JR121680XX2073HS_5X100_22 JR121680XX2073HS_5X105_20 JR121680XX2073HS_5X105_21 JR121680XX2073HS_5X105_22 JR121680XX2073HS_5X108_20 JR121680XX2073HS_5X108_21 JR121680XX2073HS_5X108_22 JR121680XX2073HS_5X110_20 JR121680XX2073HS_5X110_21 JR121680XX2073HS_5X110_22 JR121680XX2073HS_5X115_20 JR121680XX2073HS_5X115_21 JR121680XX2073HS_5X115_22 JR121680XX2073HS_5X118_20 JR121680XX2073HS_5X118_21 JR121680XX2073HS_5X118_22 JR121680XX2073HS_4X100_20 JR121680XX2073HS_4X100_21 JR121680XX2073HS_4X100_22 JR121680XX2073HS_3X112_20 JR121680XX2073HS_3X112_21 JR121680XX2073HS_3X112_22 JR121680XX2073HS_4X108_20 JR121680XX2073HS_4X108_21 JR121680XX2073HS_4X108_22 JR121680XX2073HS_4X110_20 JR121680XX2073HS_4X110_21 JR121680XX2073HS_4X110_22 JR121680XX2073HS_4X114.3_20 JR121680XX2073HS_4X114.3_21 JR121680XX2073HS_4X114.3_22 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Velikost: | 16" |
| Rozteč: | 3x112, 4x100, 4x108, 4x110, 4x114.3, 5x100, 5x105, 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x115, 5x118, 5x120 |
| Rozměr: | 16x8 |
| CB: | 73.1 |
| ET: | 20, 21, 22 |
| Šířka: | 8" |
| Barva: | stříbrné |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


