Alu kola Japan Racing JR11 15x8 ET25 BLANK Custom Finish
Kód: JR111580XX2567CF_5X114.3_25 JR111580XX2567CF_5X112_25 JR111580XX2567CF_5X100_25 JR111580XX2567CF_5X105_25 JR111580XX2567CF_5X108_25 JR111580XX2567CF_5X110_25 JR111580XX2567CF_4X100_25 JR111580XX2567CF_3X112_25 JR111580XX2567CF_4X108_25 JR111580XX2567CF_4X110_25 JR111580XX2567CF_4X114.3_25 Zvolte variantuDetailní popis produktu
This product photo doesn't show real product color. This wheel is covered only with primer paint layer. You can choose desired finish from our alternative color palette while ordering. All available colors you can see at www.jr-wheels.com/finishingDoplňkové parametry
| Kategorie: | 15" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Velikost: | 15" |
| Rozteč: | 3x112, 4x100, 4x108, 4x110, 4x114.3, 5x100, 5x105, 5x108, 5x110, 5x112, 5x114.3 |
| Rozměr: | 15x8 |
| CB: | 67.1 |
| ET: | 25 |
| Šířka: | 8" |
| Barva: | Zakázkové lakování |
| BLANK: | Ano |
| Model: | JR11 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


